خبر فوری:
غولکشی بانوان شطرنجباز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران
اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز
استاد "اردشیرپور" از شطرنجبازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت.
دختران دعوت شده به اردوی ردههای سنی 8 تا 12 سال اعلام شد
برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب
تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادمالشریعه
پوررمضانعلی: عملکرد خادمالشریعه در المپیاد جهانی فیده فوقالعاده بود
برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول ردهبندی دو پله صعود کرد
خراسان رضوی قهرمان شد/ البرز در جایگاه دوم ایستاد
در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، پرهام مقصودلو با صعود چشمگیر 29 پله ای در رده های و پنجاه و یکم قرار گرفت
جزئیات خبر
۱۴ آبان ۱۳۹۳
اسامی ورزشکاران و سرپرست اعزامی کشورمان به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2014 دهلی نو اعلام شد.
اسامی ورزشکاران و سرپرست اعزامی کشورمان به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ( رده سنی 14 تا 18 سال دختر و پسر) که از تاریخ 15 لغایت 23 آبان ماه در دهلی نو برگزار می شود به شرح ذیل است:
ردیف
نام و نام خانوادگی
سمت در تيم اعزامی
1
برانوش نیک بین
سرپرست کل
2
مریم شهیدیان
سرپرست
3
مرتضی محجوب زردست
سرمربی
4
افشین حاجی سید ابوالقاسم تهرانی
مربی
5
ابراهیم حق شناس گتابی
مربی
6
شادی پریدر
مربی
7
سیده فاطمه هاشمی
بازیکن – رده سنی 14 سال دختران
8
مبینا علی نسب
بازیکن – رده سنی 14 سال دختران
9
طناز ازلی
بازیکن – رده سنی 14 سال دختران
10
آسانا قاضی زاده
بازیکن – رده سنی 16 سال دختران
11
آناهیتا غلامی اوریمی
بازیکن – رده سنی 16 سال دختران
12
درسا درخشانی
بازیکن – رده سنی 16 سال دختران
13
محدثه علیجانزاده
بازیکن – رده سنی 16 سال دختران
14
ساناز اسماعیلی دیزکوهی
بازیکن – رده سنی 18 سال دختران
15
آرش طاهباز
بازیکن – رده سنی 14 سال پسران
16
آرین غلامی اوریمی
بازیکن – رده سنی 14 سال پسران
17
سیدمحمدامین طباطبایی
بازیکن – رده سنی 14 سال پسران
18
اشکان ازلی
بازیکن – رده سنی 16 سال پسران
19
مرصاد خداشناس
بازیکن – رده سنی 16 سال پسران
20
شاهین لرپری زنگنه
بازیکن – رده سنی 16 سال پسران
21
مسعود مصدق پور
بازیکن – رده سنی 18 سال پسران
هیات اعزامی چهارشنبه (93/8/14) ساعت 21:20، تهران را به مقصد هند ترک خواهند کرد.
جدول زمانبندی مسابقات بدین شرح است:
6 نوامبر (15 آبان)
بعد از 12:00
ورود
6 نوامبر (15 آبان)
19:30
جلسه فنی
7 نوامبر (16 آبان)
9:00
افتتاحیه
7 نوامبر (16 آبان)
12:30-9:30
رپید، دور اول تا سوم
7 نوامبر (16 آبان)
20:00-15:00
رپید، دور چهارم تا هفتم
8 نوامبر (17 آبان)
9:30
استاندارد، دور اول
8 نوامبر (17 آبان)
16:00
استاندارد، دور دوم
9 نوامبر (18 آبان)
9:30
استاندارد، دور سوم
9 نوامبر (18 آبان)
16:00
استاندارد، دور چهارم
10 نوامبر (19 آبان)
9:30
استاندارد، دور پنجم
11 نوامبر (20 آبان)
9:30
استاندارد، دور ششم
11 نوامبر (20 آبان)
16:00
استاندارد، دور هفتم
12 نوامبر (21 آبان)
9:30
استاندارد، دور هشتم
12 نوامبر (21 آبان)
16:00
استاندارد، دور نهم
13 نوامبر (22 آبان)
13:30-9:30
بلیتس
13 نوامبر (22 آبان)
14:30
اختتامیه
14 نوامبر (23 آبان)
قبل از 12:00
خروج
روابط عمومی فدراسیون شطرنج