خبر فوری: اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 14 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد

جزئیات خبر

۰۵ شهريور ۱۳۹۹

پس از درخشش در المپیاد 2020 صورت گرفت؛

تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابت‌های المپیاد جهانی شطرنج (فیده 2020) به صورت آنلاین برگزار شد و تیم ملی کشورمان که در گروه A این مسابقات قرار داشت عنوان چهارمی را به دست آورد و از رسیدن به جمع هشت تیم برتر بازماند.

نکته حائز اهمیت در این مسابقات عملکرد فوق‌العاده ساراسادات خادم‌الشریعه بود که در بازی‌های مقدماتی گروه A بهترین نتیجه را بین شطرنج‌بازان دیگر کسب کرد.

فدراسیون جهانی بعد از اتمام مسابقات مقدماتی به تمجید از عملکرد خادم‌الشریعه پرداخت و نام او را در تیم رویایی و بین 12 بازیکن شاخص این مسابقات قرار داد.