خبر فوری: اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 14 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد

جزئیات خبر

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

از روز دوشنبه آغاز می‌شود؛

حضور اساتید بزرگ شطرنج کشور در مسابقات جام مدافعان سلامت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات جام قهرمانی اساتید منتخب شطرنج ایران (بزرگداشت مدافعان سلامت) از روز دوشنبه 13 مردادماه 99 آغاز می‌شود.

در این مسابقات اکثر شطرنج‌بازان مطرح کشور در بخش آقایان و بانوان در یک جدول به صورت آنلاین به رقابت می‌پردازند. این دور از مسابقات بزرگترین رویداد شطرنج سال خواهد بود. مسابقات تا روز پنج‌شنبه 16 مردادماه به طول می‌انجامد و همراه با جوایز نقدی است.

این رقابت‌ها با همان فرمت المپیاد جهانی برگزار می‌شود که ملی‌پوشان ما نیز بتوانند تمرین مناسبی برای حضور موفق در المپیاد داشته باشند. این مسابقات در 13 دور برگزار می‌شود. تنها غایب بزرگ این مسابقات پویا ایدنی است که به دلیل دیسک کمر قادر به حضور در مسابقات نیست.

اسامی بازیکنان:

مردان:

1-پرهام مقصودلو

2-محمدامین طباطبایی

3-احسان قائم مقامی

4-سیدخلیل موسوی

5-آرین غلامی

6-مسعود مصدق پور

7-آرش طاهباز

8-امیررضا پورآقابالا

بانوان

1-ساراسادات خادم الشریعه

2-مبینا علی نسب

3-آناهیتا زاهدی فر

4-آنوشا مهدیان

5-مطهره اسدی