خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، علیرضا فیروزجا با 9 پله صعود در رده 28 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 14 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، پرهام مقصودلو با صعود چشمگیر 29 پله ای در رده های و پنجاه و یکم قرار گرفت شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۹ شهريور ۱۳۹۸

آغاز رقابت های قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا

نماینده ایران در بخش سریع، پنجم شد

نماینده شطرنج ایران عنوان پنجم بحش سریع رقابت های قهرمانی پیشکسوتان آسیا را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابت های قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا در بخش سریع امروز به پایان رسید و شاهین مهندسی از ایران در دسته بالای 50 سال عنوان پنجم رقابت ها را به خود اختصاص داد.

مهندسی در این مسابقات موفق به کسب 5 امتیاز شد. نمایندگان قزاقستان با کسب 6 و 5.58 امتیاز رده های اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین در دسته بالای 65 سال نیز میر محمود علوی در جایگاه بیست و سوم ایستاد.

رقابت های قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا در بخش اصلی (کلاسیک) از امروز ساعت 13:30 آغاز شده است.

قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا امسال در قزاقستان برگزار می شود و مهرداد پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج نیز در مراسم افتتاحیه آن حضور داشت.