خبر فوری: انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج غول‌کشی بانوان شطرنج‌باز/ باخت تیم اول مسابقات مقابل ایران اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه سه البرز استاد "اردشیرپور" از شطرنج‌بازان و مربیان خوش سابقه کشورمان درگذشت. دختران دعوت شده به اردوی رده‌های سنی 8 تا 12 سال اعلام شد برگزاری دوره مربیگری توسط استاد بزرگ مرتضی محجوب تمجید فدراسیون جهانی از عملکرد خادم‌الشریعه پوررمضانعلی: عملکرد خادم‌الشریعه در المپیاد جهانی فیده فوق‌العاده بود برد مقصودلو مقابل قهرمان سابق جهان/ ایران در جدول رده‌بندی دو پله صعود کرد خراسان رضوی قهرمان شد/ البرز در جایگاه دوم ایستاد

جزئیات خبر

۱۸ مرداد ۱۳۹۸

دریافت فایل مرتبط
R1-jMen98 (3).jpg

جشنواره سراسری آقایان کشور - خرم آباد

آریا امیدی صدرنشین جشنواره مردان کشور

در پایان دور هشتم مسابقات جشنواره سراسری آقایان کشور آریا امیدی از گیلان با 8 امتیاز به تنهایی در صدر قرار دارد. آرمان حاکمی از تهران با 7 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.
جشنواره سراسری آقایان کشور از 13 تا 20 مرداد 1398 با حضور 202 بازیکن از 25 استان کشور در خرم آباد لرستان به روش سوئیس در 11 دور برگزار می گردد. استاد فیده آبتین عطاخان با ریتینگ 2326 از قزوین بخت نخست قهرمانی است. از این مرحله 25 نفر به مسابقات نیمه نهایی راه می یابند.
سایت نتایج مسابقات

آیین نامه مسابقات