خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، فیروزجا در رده 37 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، مقصودلو رده 80 جهان را به خود اختصاص داد اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 14 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۹ تير ۱۳۹۸

پایان دور سوم مسابقات شطرنج بانوان شائوشین چین

شکست خادم الشریعه مقابل حریفی از هند

نخستین شکست خادم الشریعه در مسابقات شطرنج بانوان شائوشین چین رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج ، سارا خادم الشریعه نماینده شطرنج ایران در سوم مسابقات شطرنج بانوان شائوشین چین برابر حریفی از کشور هند که ریتینگ 2265 را در اختیار داشت، شکست را پذیرا شد. با این باخت خادم الشریعه با یک امتیاز در رده بیست و نهم جدول رده بندی ایستاد.

خادم الشریعه پیش از این در دور اول و دوم برابر حریفان خود به تساوی رسیده بود. نماینده شطرنج ایران در دور چهارم مقابل نماینده روسیه با ریتینگ 2243 قرار می گیرد.

در مسابقات آزاد بانوان شائوشین چین، 37 شطرنج باز از کشورهای ایران،چین، روسیه، بلغارستان، گرجستان، هند، مغولستان ، اوکراین و ازبکستان به رقابت با یکدیگر می پردازند.