خبر فوری: در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، فیروزجا در رده 55 جهان ایستاد انتخاب " مهندس محمد جعفر کامبوزیا " به عنوان نایب رئیس افتخاری فدراسیون جهانی شطرنج " فیده " در تازه ترین رده بندی فداسیون جهانی شطرنج، مقصودلو رده 94 جهان را به خود اختصاص داد اعلام تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج؛ خادم الشریعه در جایگاه 17 بانوان جهان قرار گرفت انتخاب مهندس "پهلوان زاده" به عنوان عضو ارشد و دبیر کمیته قوانین فدراسیون جهانی شطرنج شطرنج در بازیهای آسیایی سال 2022 چین حضور خواهد داشت

جزئیات خبر

۱۷ دی ۱۳۹۷

عنوان سوم تیم شهرداری تهران در رقابت های شطرنج آماتور آسیا

تیم شطرنج شهرداری تهران به مقام سوم تیمی در مسابقات آماتور آسیا در کشور چین دست پیدا کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات قهرمانی شطرنج آماتور آسیا در شهر ژنگو چین برگزار شد و تیم شهرداری تهران موفق به کسب عنوان سوم این رقابت ها شد. در این دوره از مسابقات کشور مغولستان مقام اول و کشور چین مقام دوم را کسب نمودند .

اعضای تیم شطرنج شهرداری تهران در این مسابقات را فریبا ایلکا از منطقه 18 ، بهروز باقری از منطقه 9 و محمد صادق محمودی از سازمان فرهنگی و هنری به عنوان بازیکنان و مهدی حق پرست از منطقه 9 بعنوان مربی و سرپرست تشکیل دادند.

لازم به یادآوری است که رقابت های مذکور در 9 دور برگزار شد و نکته مهم آن کسب عنوان چهارم توسط فریبا ایلکا بود. در ضمن محمد صادق محمودی با کسب 6 امتیاز به عنوان بهترین بازیکن ایران در این دوره از مسابقات انتخاب شد.

مسئولیت انجمن شطرنج کارکنان شهرداری تهران با امین کاشفی است.