جستجو
 صفحه اصلی      درباره ما        تماس با ما         ورود به سايت      
 
 
        متن خبر                               
اطلاعیه

کمیته مربیان مصوبات جدید جهت احراز و تمدید کارتهای مربیگری را اعلام کرد.

کلیه مربیانی که تاکنون موفق به تمدید کارت مربیگری خود در سال 91 نشده اند، تا پایان شهریور ماه سال جاری فرصت دارند که نسبت به عضویت در سیستم جامع و ثبت دوره مربیگری خود اقدام نمایند.

به گزارش این کمیته،

1-    کلیه مربیانی که  قبل از تاریخ 89/4/27 (اولین دوره ای که داشتن ریتینگ الزامی شد) موفق به  اخذگواهینامه یا کارت مربیگری درجه 3 گردیده اند و دارای ریتینگ بین المللی نمی باشند، در صورت عضویت و ثبت دوره مربیگری خود در سیستم جامع، مورد تایید قرار خواهند گرفت. بدیهی است این افراد جهت ارتقاء به درجه دو مربیگری باید ریتینگ بین المللی مورد نظر ( 1600 برای بانوان و 1800 برای آقایان) را کسب و حد فاصل زمانی بین دو دوره را رعایت نمایند.

 

2-    کلیه مربیانی که  قبل از تاریخ 89/4/27 موفق به  اخذگواهینامه یا کارت مربیگری درجه 2 گردیده اند و دارای ریتینگ بین المللی نمی باشند، در صورت رعایت حد فاصل زمانی بین درجه سه و دو  و عضویت و ثبت دوره خود در سیستم جامع، مورد تایید قرار خواهند گرفت. بدیهی است این افراد جهت ارتقاء به درجه یک مربیگری، باید حائز کلیه شرایط مورد نظر فدراسیون منجمله  ریتینگ بین المللی  2000 برای بانوان و یا 2200 برای آقایان باشند.

 

3-    مدارک مربیگری کلیه مربیانی که  قبل از تاریخ 89/4/27 موفق به اخذگواهینامه یا کارت مربیگری درجه 1 گردیده اند و دارای ریتینگ بین المللی نمی باشند، در صورت عضویت و ثبت دوره در سیستم جامع، در جلسه فوق العاده کمیته مربیان فدراسیون مورد بررسی قرارخواهدگرفت.

 

4-    بدیهی است کلیه مصوبات فدراسیون مربوط به بعد از تاریخ 89/4/27 در خصوص احراز مدارک مربیگری، به قوت خود باقیست و بر این اساس داوطلبان جهت دریافت مدرک مربیگری درجه 3 می توانند حتی بدون دارا بودن ریتینگ در دوره مذکور حضور یابند و در صورت قبولی باید در یک مهلت تعیین شده، حداقل ریتینگ بین المللی پایه را دریافت کنند، ضمنا در صورت تمایل مربیان به ارتقاء درجات مربیگری بالاتر، باید کلیه شرایط منجمله شرط داشتن ریتینگ مورد نظر و حد فاصل زمانی بین دوره ها  ( از درجه سه تا درجه دو، سه سال، از درجه دو  تا یک ، پنج سال) رعایت گردد.

 

 

مصوبه جدید


 

 

 

 


نوشته شده توسط : مدیر خبر
زمان درج : 1391/05/28 - 12:53
تاریخ انتشار : 1391/06/02 - 12:00
تعداد بازدید : 3349
شنبه 28 مرداد 1391

چاپ   بازگشت  

کلیه حقوق این پورتال متعلق به فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران می باشد.
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر